Mūsų istorija

Keletas žodžių apie Lovų Rojų

Apie Lovų Rojų

Kodėl mes? Kodėl LOVŲ ROJUS?

Sveiki atvykę į „Lovų rojų” – vietą, kur kiekvienas gali įgyvendinti savo baldų svajones! Mes esame aukštos kokybės baldų gamintojai, įsipareigoję atitikti kiekvieno kliento unikalų skonį ir poreikius.

Mūsų istorija prasidėjo nuo aistros ir noro kurti unikalius baldus, kurie tapo klientų namų komforto detale. Turime didelį pasirinkimą – virš trisdešimt skirtingų audinių su apie penkiolika atspalvių kiekvienoje kolekcijoje, suteikiant galimybę rasti tobulą derinį jūsų interjerui.

Mūsų profesionali komanda dirbs su jumis nuo pradžios iki galo, siekdama sukurti ne tik baldą, bet ir unikalų komforto kūrinį, atspindintį jūsų asmenybę. Mūsų prioritetas – jūsų šypsena ir mūsų patirtis, kuria galėsime džiaugtis ilgą laiką kartu.

Įsipareigojame kokybei, stiliaus inovacijoms ir individualiam požiūriui į kiekvieną klientą. Mes tikime, kad kiekvienas namas turi būti pilnas istorijos ir charakterio, todėl su mumis galite būti tikri, kad jūsų baldai taps jūsų namų siela.

Susisiekite su mumis ir leiskite „Lovų rojui” tapti jūsų patikimu partneriu kuriant jūsų indivualius baldus.

Lovų Rojaus prekinio ženklo veidas Ramūnas Rudokas

LOVŲ ROJAUS prekinis ženklas su Ramūnu Rudoku kaip veidu atspindi aukštą baldų kokybę ir unikalumą. Ramūnas Rudokas, žinomas aktorius, televizijos vedėjas ir kino režisierius, su dideliu entuziazmu pristato mūsų naują internetinę parduotuvę. Jo išskirtinis talentas ir profesionalumas puikiai atspindi mūsų baldų kokybę, kuria didžiuojamės ir kurią puoselėjame kiekviename kurinyje. Jo sugebėjimas įkūnyti aukštą estetiką ir kokybę atsispindi kiekviename mūsų produkte. Su Ramūnu Rudoku kaip veidu mes siekiame atnešti ne tik aukštą kokybę, bet ir įkvėpimą jūsų namams.

ATSILIEPIMAI. Ką sako žmonės?

„Tiesą sakant, jokie žodžiai negali pasakyti, koks nuostabus yra klientų aptarnavimas.
Viktorija Sažnevič
Dantistė
Nesenai skundžiausi miego problemomis bet lovų rojaus savininkai man padėjo viskuo tiek nuo lovos iki čiužinio ir superiniu aptarnavimų ačiū jums!
Samanta Bernotaitė
Freelancerė/Marketingistė
Didelis dėkui Karoliui, už nuostabų, informatyvų apsakymą visu prekių, kurias turi - niekad netikėjau, kad tiek yra investuojama į klientą kaip čia! 🙂
Birute Inataitė
Verslininkė